Air Jordan Jordan 4 Retro Seafoam

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Jordan 4 Retro se poprvé objevily v roce 1989. Svůj debut zažily při NBA All-Star Game v Clevelandu, kdy s nimi Michael Jordan nasázel 28 bodů. V dnešní době jsou jedním ze základních stavebních kamenů Sneaker komunity a MÍT je ve své sbírce je téměř nutností!

Nike představilo Air Jordan 4 v roce 1989. Tato silueta se dočkala enormního úspěchu a od této doby vyšlo nespočet colorways a mnoho kolaborací, například Air Jordan 4 x UNDFTD nebo Air Jordan 4 x Carhartt. Značka Off-White, již zesnulého Virgila Abloha zanechala na Air Jordan “čtyřkách” pomyslný dotek v podobě Nike Jordan 4 Retro Off-White Sail. V Roce 2020 vyšel také zajímavý Air Jordan 4 metallic pack, který obsahoval čtyři bílé colorways s metalickými prvky. Tak vznikly Jordan 4 Retro Metallic Red, Purple, Orange nebo Green. 

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.