Vlnka vlněné tenisky šedá

Doporučená nabídka Ovečkárna.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Skladem • Více variant59 Kč97 % • 20 614 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

Popis produktu

Období
celoroční

Recenze

• , zakoupeno v Ovečkárna.cz

• Skvělé botičky pro unavené nožičky. :O)
  • , zakoupeno v Ovečkárna.cz

Příjemné, lehké a nikde netlačí.

• Pohodlné na doma i na ven

vlna
Období
celoroční

Popis produktu

Pohodlná obuv z ovčí vlny, kterou můžete nosit od jara až do podzimu. To jsou vlněné tenisky Vlnka. Ovčí vlna vám dodá příjemný pocit měkkosti a kromě toho odvede i přebytečnou vlhkost. Což oceníte, pokud se v obuvi často potíte. Vyzkoušejte tenisky Vlnka, které vás v chladných měsících zahřejí a v létě zase udrží vaše nohy bez přehřátí. Vnitřek boty je podšitý bavlnou a stélka je vyjímatelná pro snadnější údržbu nebo pokud si chcete do bot vložit jinou, třeba ortopedickou stélku. Opatek je vyztužený pevnou kůží, aby byla pata chráněna a také se zvýšila stabilita boty. Špička tenisek je zakulacená, aby prsty nohy měly dostatek místa a předcházelo se deformaci chodidla. Střih boty je v šířce H, přesné rozměry pro každou velikost najdete ve velikostní tabulce. Tenisky jsou vyrobeny na Slovensku. Materiál: Svršek: 100 % ovčí vlna Vnitřek: 100 % bavlna

Hodnocení produktu

23zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
28 ×
1 ×
  • , zakoupeno v Ovečkárna.cz

• Skvělé botičky pro unavené nožičky. :O)
  • , zakoupeno v Ovečkárna.cz

Příjemné, lehké a nikde netlačí.

• Pohodlné na doma i na ven
    • xx

Mám dvoje

• , zakoupeno v Ovečkárna.cz

dobře se nosi jsou jak papuče

• , zakoupeno v Ovečkárna.cz

• Obuv výborně hřeje a je příjemná, volný prostor pro prsty a celá je dobře vypracovaná. H.
  • , zakoupeno v Ovečkárna.cz

• Lehunké a teplunké botičky :o)
  • , zakoupeno v Ovečkárna.cz

• Jsou pohodlné. měkké tvar drží a netlačí, nepotí se nohy. Mám jedny na domy a druhé na chůzi venku. Prostě jsem spokojená

Už nevím co mám napsat prostě vyhovují. sedí na noze netlačí. jsou teplé pohodlné a dobře se obouvají a protiskluzová podrážka je bílá a ta se mi líbí. Jsem v nich jako v bačkorách doporučuji .

• lehké a pěkné
    • uvnitř je podšívka
  • , zakoupeno v Ovečkárna.cz

• vel.40,přesně odpovídá stélce délka 26,5 cm,orto vložka měkká na došlap, výborná na turistické výšlapy,svršek se krásně přizpůsobí noze
    • o žádné nevím
  • , zakoupeno v Ovečkárna.cz

• měkoučké, lehoučké, výborně se v nich chodí