Vlnka tenisky Vlnka tmavě modrá

modrá
Svrchní materiál
textilie

Popis produktu

Dopřejte si každý den v pohodlí díky vlněným teniskám v hravých módních barvách. Vezměte si je třeba do práce, na celodenní výlet nebo na dovolenou. V těchto měkoučkých teniskách vás nohy rozhodně bolet nebudou. Lehoučké tenisky z ovčí vlny jsou díky své měkkosti a prodyšnosti na noze velmi příjemné. Určitě oceníte i svrchní vrstvu, která je vyrobena z ovčí vlny s ochrannou vrstvou, která chrání materiál od znečištění a poškození. Vnitřek boty je podšitý textilem a stélka je vyjímatelná pro snadnější údržbu nebo pro vložení vlastní ortopedické stélky. Pod patou má stélka měkký polštářek, který při každém kroku tlumí nárazy nohy a tak ulevuje pohybovému ústrojí. Střih boty je v šířce H, přesné rozměry pro každou velikost najdete ve velikostní tabulce. Díky těmto vlastnostem můžete pohodlně a bez obav vyrazit na celodenní výlety ve vlněných teniskách Vlnka, nebo je můžete třeba nosit každý den do práce. Tenisky jsou vyrobeny na Slovensku.

A proč nosit tenisky z ovčí vlny? - vlněné tenisky jsou hitem roku 2023 - ovčí vlna dobře odvádí vlhkost i teplo od pokožky - ovčí vlna je velmi příjemná na pokožce - dobře se přizpůsobí tvaru vašeho chodidla - obuv je v šíři H - jsou lehoučké - barevné tenisky podpoří váš styl - díky jejich měkkosti zažijete chůzi jako na obláčku - v těchto teniskách můžete strávit klidně celý den na nohou

Materiál: Svršek: ovčí vlna, polyuretan Vnitřek: bavlna

• Snadna udrzba, noha v idealni pohode, netlaci, nepoti se

• pohodlné, ocenila jsem je hlavně na dovolené při procházkách

Lehka obuv

• , zakoupeno v Ovečkárna.cz

Tenisky jsou skvělé! Velikost č.40 mi padla jako ulitá.Jsou pohodlné,měkoučké.Bezvadné pro moje stále bolavé nohy.Objednám si ještě jedny!

• , zakoupeno v Ovečkárna.cz

Úžasně pohodlné! Ve skutečnosti vypadají lépe než na obrázku. K černým jsem koupila modré, protože sehnat na své ploutve pohodlné a kvalitní boty je skoro zázrak.

• Super.

Tenisky jsou velmi pohodlné, příjemné, měkké. Už mám jedny černé a jsem maximálně spokojená.