Nike Air Jordan 1 Mid Stealth W BQ6472-115

Popis produktu

Parametry produktu

Barva
šedá

Parametry produktu

Barva
šedá

Popis produktu

Konec roku 2022 nám přináší dlouho očekávaný release tenisek Air Jordan 1 Mid Stealth. Tenisky si ihned stávají jedním z našich největších bestsellerů v období Vánoc a svojí oblíbenost si drží i na začátku roku 2023.  

Air Jordan 1 Mid Stealth zdobí šedo krémové zbarvení, které je doplněno bílou mezipodevší a detaily na jazyku. Tenisky díky své neutrální barvě působí velice elegantně. 

Tenisky jsou dostupné ve velikostech 36-44.5 a nyní již s jistotou můžeme prohlásit, že patří mezi nejoblíbenější tenisky posledních měsíců! Každý milovník tenisek, by měl mít tento limitovaný pár ve svém botníku.

Mezi další bestsellery ze stáje Mid patří: Air Jordan 1 Mid Taxi (GS), Air Jordan 1 Mid Ice Blue (GS), Air Jordan 1 Mid Fire Red a Air Jordan 1 Mid Invert Black/White      

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.