Nike Air Jordan 1 Low Unity DR8057-500 od 4 990 Kč - Heureka.cz

Nike Air Jordan 1 Low Unity DR8057-500

Představujeme novinku z kolekce Air Jordan 1 Low! Air Jordan 1 Low Unity - to není jen obuv, je to příběh, který září skrze vaši jedinečnou osobnost. Tyto boty nejsou pouze...
4 990 Kč
Doprava 79 Kč,Do měsíce
Doporučená nabídka ADONIO
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do měsíce • Více variant79 Kč72 % • 25 recenzíDalší informace

Popis produktu

Představujeme novinku z kolekce Air Jordan 1 Low! Air Jordan 1 Low Unity - to není jen obuv, je to příběh, který září skrze vaši jedinečnou osobnost. Tyto boty nejsou pouze...

Parametry produktu

Značka
Barva
fialová

Parametry produktu

Značka
Barva
fialová

Popis produktu

Představujeme novinku z kolekce Air Jordan 1 Low!

Air Jordan 1 Low Unity - to není jen obuv, je to příběh, který září skrze vaši jedinečnou osobnost. Tyto boty nejsou pouze kouskem do vaší sbírky tenisek, jsou symbolem vašeho individuálního stylu a vášně pro streetwear, která vás vytáhne z davu a dovede vás na výsluní módní scény.

Když se vaše oči poprvé setkají s tímto působivým designem, okamžitě budete pohlceni. Air Jordan 1 Low Unity v sobě nesou sílu jednoty - spojují historii a modernu v jediném pohledu.

Historický odkaz této ikonické série bot je nepopiratelný. Air Jordan 1 Low Unity jsou zjevením dědictví legendy basketbalu, Michaela Jordana. Každý krok v těchto botách je spojením s jeho největšími chvílemi a vaším vlastním módním vyjádřením. Jsou to boty, které nesou na svých ramenou erbu, ale zároveň vám dávají možnost psát vlastní historii.

Nemusíte být basketbalovým nadšencem, abyste ocenili krásu a výjimečnost těchto bot. Jsou to boty, které vás vyzdvihnou jako jedinečnou osobnost v davu. Vaše cesty se spojí s touto ikonickou obuví, a budete psát novou kapitolu v historii módy. Air Jordan 1 Low Unity je více než jen obuv, je to prohlášení o vašem stylu a dědictví, které nosíte na svých nohách. Přijměte jedinečnost, spojenou s touto obuví, a stanete se inspirací pro ostatní v oblasti módy a stylu.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.