Merrell Vapor Glove 3 Luna Ltr J003422 černá

TOP 22 v kategorii Dámské tenisky

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Merrell Vapor Glove 3 Luna Ltr J003422 černá

Skladem • Více variant109 Kč96 % • 27 947 recenzíDalší informace
Do obchodu
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma98 % • 2 217 recenzíDalší informace
Do obchodu
Skladem • Více variantZdarma97 % • 79 939 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma95 % • 5 247 recenzíDalší informace

Nesmírně pohodlné.

• , zakoupeno v Sportisimo

Skvělé padnou.

• , zakoupeno v naboso

Byla jsem mile překvapená, boty vypadají na noze líp než na fotkách :) a jsou hodně pohodlné

Parametry produktu

ano
Období
celoroční

Popis produktu

Fenomenální model dosud nevídaný - Merrell Vapor Glove 3. Dámská sportovní obuv je určena pro outdoorové použití, můžete ji nosit na trénink nebo na minimalistický běh. Poznávacím znakem je nulový drop, díky kterému tento model poskytuje výborný kontakt se zemí a boty vám umožní kontrolovat, jak položíte nohu na zem. Velmi promyšlený Barefoot design zajišťuje přirozený pohyb, protože je vyroben podle anatomie, má plochou podrážku, zvyšuje extatici, zlepšuje držení těla a posiluje svaly chodidla.Svršek výše představené outdoorové obuvi je vyroben z měkké semišové kůže, která zajišťuje nízkou hmotnost a pohodlné nošení. Pro větší odolnost je svršek podpořen také svařovanými TPU prvky a výztuhou Hyperlock™ v oblasti paty zajišťující dodatečnou stabilizaci a vyztužení. Integrovaná vložka EVA zaručuje pohodlí i při dlouhém používání. Je také podporována technologií M-Select™ FRESH, která eliminuje tvorbu bakterií a nepříjemných pachů uvnitř boty a udržuje svěžest. Klíčovým prvkem prezentovaných tréninkových bot Merrell je podešev vyrobená technologií Vibram® TC5+. Je zodpovědný především za přilnavost na mokrém i suchém povrchu a také za odolnost, která je důležitým faktorem při běhu v terénu. Nulový pokles a kriticky umístěné gumové špunty chránící proti uklouznutí vytvářejí lehkou, nárazy tlumící a stabilní strukturu podešve, která umožňuje dobrý pocit z terénu. Barva: Černé. Druh podešve: Syntetický materiál. Profil: Neutrální. Sezóna: Celoroční. Tvar: Polobotky. Typ uživatele: Dámské. Typ zapínání: Tkaničky. Výška podpatku: plochý (do 3 cm).

Hodnocení produktu

• , zakoupeno v Sportisimo

Skvělé padnou.

• , zakoupeno v naboso

• , zakoupeno v Sportovna.cz

Velmi příjemné. Úžasně příjemně se v nich chodí.
    Jsou to moje druhé barefootky v životě. Před nimi jsem měla Vivo Barefoot, ale s těmi jsem nebyla ani zdaleka tak spokojená.

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Krásně, příjemně na noze.

Já jsem maximálně spokojená..

• , zakoupeno v Sportovna.cz

Lehoučké a pohodlné jako bačkůrky. Jsou skvělé, doporučuji všem s užší nohou a nižším nártem.