Merrell Vapor Glove 3 Eco 004502 černá

Barva
černá

Recenze

• , zakoupeno v Merrell Store

Plátěnky barefoot za skvělou cenu. Světlá negumující podrážka.
    Na úzkou až normální nohu. Bez vnitřní stélky. Bez podpory klenby. Podrážka tenká, ohebná všemi směry, celá bota by šla srolovat do ruličky. Bez tvrdého opatku. Velmi lehké.
    Vapor 3 glove jsou mé nejoblíbenější boty, mám je doma ve čtyřech variantách.

• , zakoupeno v Sportovna.cz

Opravdu pěkné boty, dobře sedí.

• , zakoupeno v 4camping

• Pohodlnost

Na barefootky přívětivá cena, která se však neodráží na kvalitě bot (kvalitou jsem byla příjemně překvapena). Tvar mi hezky sedí, neomezuje v přirozeném pohybu chodidla, a nejsou takové "ploutve" jako některé barefoot boty. Mají trochu hrubší podrážku než jsem byla zvyklá, ale na běhání jsou ideální. Určitě doporučuji :)

Parametry produktu

Plátěné
Barva
černá

Popis produktu

Barefootové boty Vapor Glove 3 Eco od značky Merrell mají svršek vyrobený ze 100% organické bavlny. Vyznačují se svým minimalistickým designem, tenkou Vibram® podešví, která stimuluje chůzi na boso. Tak jak je u Merrellu obvyklé i u tohoto modelu zvolili recyklované materiály. Jak na výrobu tkaniček, tak i například na stélku, která je potažená prodyšným recyklovaným materiálem Mesh. Recyklovaný TPU pro větší odolnost Prodyšná podšívka z materiálu Mesh Vibram® EcoStep podešev z 30% recyklované pryže poskytuje vynikající přilnavost a trakci v různorodém terénu VIBRAM® Téměř všechny sportovní a turistické boty MERRELL jsou vybaveny podešví od firmy Vibram, která vytváří podešve se vzorky stabilními za všech podmínek. Výstupky dezénu nejsou pod nožní klenbou, takže se noha může přirozeně pohybovat. Vibram navíc vytvořil dvě skvělé gumárenské směsi – Trek a TC5+. Ty poskytují výbornou trakci, jak na mokrém, tak i suchém povrchu, i v těch nejextrémnějších teplotách. BAREFOOT Anatomický tvar poskytuje přirozený komfort. Adaptivní materiály a minimalistická konstrukce. Nulový sklon podešve přináší přirozenou chůzi.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variantDárek119 Kč100 % • 1 731 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč98 % • 6 083 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč98 % • 2 658 recenzíDalší informace

Hodnocení produktu

3zákazníci doporučují produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
3 ×
  • , zakoupeno v Merrell Store

Plátěnky barefoot za skvělou cenu. Světlá negumující podrážka.
    Vapor 3 glove jsou mé nejoblíbenější boty, mám je doma ve čtyřech variantách.

• , zakoupeno v Sportovna.cz

Opravdu pěkné boty, dobře sedí.

• , zakoupeno v 4camping

• Pohodlnost

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variantDárek119 Kč100 % • 1 731 recenzíDalší informace
    Skladem • Více variant59 Kč98 % • 6 083 recenzíDalší informace