adidas Samba Sporty & Rich white bold gold

Popis produktu

Parametry produktu

Barva
vícebarevná

Parametry produktu

Barva
vícebarevná

Popis produktu

Rodinný business založený v roce 1924 se přeměnil na skutečnou světovou velmoc v oblasti sportovních oděvů a obuvi. Německá značka adidas je dnes značkou, která získává ve světě obrovský ohlas a hype nejen díky svému sportovnímu duchu, ale už je velice oblíbená i ve světě módy!

Největší ohlas vzbudila spolupráce s americkým rapperem Kanyem Westem, který pro firmu navrhoval až do roku 2022 kolekce bot, které byly neskutečně limitované. První tenisky, které vznikly z této spolupráce vyšly z dílny v roce 2015 - Yeezy 750. Tahle spolupráce byla tak úspěšná, že Yeezy z našich životů jen tak nedostaneme.. a ani nechceme. Boty, a dokonce i pantofle, které Ye navrhl jsou spojením jedinečného designu a nevídaného komfortu. Když se do nich jednou obuješ, tak tyhle boty už prostě nebudeš chtít sundat.

Na našem eshopu můžeš vybírat z několika variant - Yeezy 350, Yeezy Slide a Yeezy Foam.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.