adidas dámské tenisky Puremotion Adapt černá / bílá / šedá

TOP 13 v kategorii Dámské tenisky

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

adidas dámské tenisky Puremotion Adapt černá / bílá / šedá

1 049 Kč
Doprava 89 Kč,Skladem
Doporučená nabídka Sportisimo
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Skladem • Více variant89 Kč97 % • 80 519 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 343 recenzíDalší informace

Popis produktu

Parametry produktu

Značka
Barva
černá

Recenze

• , zakoupeno v Sportisimo

Moc pěkné, kvalitní, lehoučké a pohodlné boty, koupila jsem si je i v bílé barvě. Všem doporučuji jsou super.

• Měkká podešev, výborně sedí na noze

Parametry produktu

Značka
Barva
černá

Popis produktu

Navrženo s ohledem na běh. Přepracováno pro styl. Jednoduché a odvážné, s čistým designem a bez tkaniček. Tyto boty adidas inspirované běháním mají textilní svršek a elastické pásky pro minimalistický design. Design podobný ponožkám udržuje nohy lehké. Zachovají si svůj charakter bez zbytečných doplňků. Boty inspirované běháním s elastickými pásky místo tkaniček. Standardní střih Nazouvací provedení Textilní svršek s elastickými pásky Pocit dokonalého padnutí jako v ponožce Boty inspirované běháním bez tkaniček Polstrovaná mezipodešev Cloudfoam

Hodnocení produktu

2zákazníci doporučují produkt