adidas Courtflash dámská obuv růžová bílá vínová

Barva
vícebarevná

• , zakoupeno v Sportisimo

Dvakrát objednáno - stále bylo na webových stránkách jako dostupné a vždy pak jen e-mail, že není dostupné.
    Bohužel toto se mi nestalo poprvé, už jednou jsem takto objednávala obuv Vans a vždy,že je poškozené zboží, ale na stránkách bylo dostupné.

• , zakoupeno v Sportisimo

boty sem objednala a druhý den mi přišel email, že mají poslední kus a navíc poškozený ....takže boty nemám....

• , zakoupeno v Sportisimo

zatím se mi nikdo neozval...

Barva
vícebarevná

Dámské boty adidas COURTFLASH X jsou růžové barvy. Na jazyku je našitá růžová cedulka, na které je bílý nápis adidas. Z boku je také cedulka, na které je také bílý nápis adidas. Na boku je našitý nádherný bílo červený proužek. Jsou velmi lehké a díky vložce Ortholite budou tvoje nohy stále v suchu a pohodlí. Jsou vhodné pro volný čas. Materiál: Kůže, syntetická kůže, textil, guma

• , zakoupeno v Sportisimo

zatím se mi nikdo neozval...

• kvalita

Pěkné lehké.